Instalacje wodno kanalizacyjne

Przy podłączaniu instalacji wodno-kanalizacyjnych niezbędna może okazać się fachowa pomoc. Nie da się ukryć, że tego typu działania to podstawa w każdym domu – w końcu nie da się normalnie funkcjonować bez kuchni czy łazienki. Standardowe instalacje składają się między innymi z zaworów, wodomierzy, syfonów, licznych przewodów czy łączników. Prawidłowo założona kanaliza sprawnie i szybko działa, nie zatyka się ani nie wydziela nieprzyjemnego zapachu, a z rur nie kapie woda. Montaż instalacji wod-kan to zadanie, które z pewnością warto powierzyć profesjonalnej firmie. Nawet drobny błąd podczas niego może przyczynić się do poważnych problemów, na przykład wycieku wody i zalania. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie, wykonujemy instalacje wodno kanalizacyjne na terenie całego Śląska, chętnie odwiedzimy na przykład Katowice. Gwarantujemy dokładne, precyzyjne i rzetelne wykonanie każdej usługi, indywidualne podejście do każdego Klienta, fachowe doradztwo oraz pomoc naszych wykwalifikowanych specjalistów.

Montaż instalacji wodno kanalizacyjnych na Śląsku

Sieć wewnętrzna instalacji kanalizacyjnej składa się z:

 • pionów kanalizacyjnych,
 • poziomów kanalizacyjnych,
 • podejść kanalizacyjnych.

Odprowadza ona wodę i ścieki z różnych urządzeń sanitarnych (zlew, umywalka, wanna itd.) przewodem odpływowym, który wprowadzany jest do szamba, ulicznych kanałów lub oczyszczalni. Jest to więc podstawowa instalacja, bez której nie może funkcjonować żaden dom, mieszkanie czy lokal użytkowy. W skład usług związanych z montażem instalacji wod kan wchodzi między innymi:

 • instalacja ciepłej, zimnej wody oraz kanalizacji,
 • wykonanie przydomowych oczyszczalni ścieków,
 • przyłącza wodne,
 • przyłącza kanalizacyjne,
 • podłączenie umywalek, pryszniców i innych urządzeń sanitarnych z pionami,
 • demontaż starych instalacji wod kan.

Wszystkie prace związane z montażem instalacji wod kan wymagają dużego zaangażowania, ostrożności i dokładności. Jest to dziedzina trudna i skomplikowana, wymagająca posiadania odpowiednich uprawnień oraz kompetencji. Należy zwrócić uwagę, chociażby na wybór dobrej jakości materiałów, przemyślane poprowadzenie wyjść, sposób montażu czy ukrycie instalacji kanalizacyjnej, by nie kolidowała z innego typu systemami, na przykład  elektryczną. Źle poprowadzone instalacje wodno-kanalizacyjne to problemy na długie lata – częste przecieki, liczne awarie, a także spore wydatki, bowiem naprawy i usuwanie usterek wiążą się często z ogromnymi kosztami. Z pewnością więc warto dobrze przemyśleć wybór firmy, której chcą Państwo polecić tego typu działania.

Instalacje wodno kanalizacyjne Śląsk

Instalacje wod kan – Katowice

Zakres naszych usług obejmuje cały Śląsk. Chętnie podejmiemy się każdego zlecenia, niezależnie od rejonu. Ceny naszych usług instalacyjnych są zależne od wielu różnych czynników, takich jak:

 • rodzaj zleconych prac,
 • metraż i powierzchnia użytkowa,
 • termin realizacji.

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Można również odwiedzić nas osobiście w siedzibie firmy. Do każdej zleconej realizacji podchodzimy indywidualnie, oferując najlepsze rozwiązania, które spełnią oczekiwania naszych Klientów i jednocześnie najlepiej sprawdzą się w danym budynku. Duża wiedza w zakresie instalacji wodno kanalizacyjnych pozwala nam uniknąć wielu błędów i pomyłek, które nierzadko zdarzają się osobom mniej doświadczonym. Wykonujemy w pełni kompleksowe projekty instalacji, gwarantujemy materiały z najwyższej półki oraz sprawdzone urządzenia, a wszystko to w konkurencyjnych, niewygórowanych cenach. Jesteśmy w stanie zaproponować Państwu innowacyjne, ekologiczne rozwiązania, które przyczynią się do zmniejszenia kosztów, również w trakcie eksploatacji budynku. Zajmujemy się zarówno instalacjami wodno kanalizacyjnymi dla dużych obiektów (jak domy szkieletowe), jak i drobnych inwestycji (na przykład domków letniskowych), budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych i wielu innych, a także wykonujemy instalacje elektryczne. Zawsze stawiamy na funkcjonalność, bezpieczeństwo oraz komfort naszych Klientów. Zachęcamy do nawiązania współpracy z naszą firmą.