Instalacje elektryczne

Oprócz wysokiej jakości usług budowlanych, oferujemy Państwu profesjonalny montaż instalacji elektrycznych na terenie całego Śląska, w takich miastach jak Dąbrowa Górnicza czy Katowice. Prawidłowe wykonanie instalacji elektrycznej jest niezwykle ważne, gdyż ma wpływ nie tylko na działanie urządzeń, ale również na bezpieczeństwo domowników. Z pewnością więc nie należy powierzać tego osobom bez odpowiednich uprawnień i doświadczenia. Samodzielny montaż przewodów elektrycznych może skończyć się naprawdę źle, szczególnie jeśli nie posiadają Państwo ku temu kwalifikacji i odpowiedniego sprzętu. Jako profesjonalna firma, która zajmuje się budową m.in. domów szkieletowych, chętnie zajmiemy się także niezbędnymi instalacjami elektrycznymi a także instalacjami wod kan. Podłączymy każdą instalację w Katowicach oraz na terenie wielu innych miast – jesteśmy w stanie dojechać praktycznie wszędzie, gdyż Śląsk jest jednym z głównych obszarów naszej działalności. Posiadamy bardzo dobre rekomendacje i cieszymy się doskonałymi opiniami Klientów, którzy mieli okazję z nami współpracować. Podejmiemy się nawet trudniejszych zadań, podłączymy najbardziej skomplikowane czy złożone instalacje elektryczne, a wszystko to – w bardzo atrakcyjnej i konkurencyjnej cenie.

Instalacje elektryczne Śląsk Katowice

Montaż instalacji elektrycznych – Katowice – oferta naszej firmy

Nasze usługi to między innymi:

 • instalacje elektryczne wewnątrz oraz na zewnątrz budynków,
 • profesjonalny montaż różnego typu urządzeń elektrycznych,
 • montaż instalacji oświetleniowych, komputerowych, domofonowych,
 • instalacje alarmowe, telewizyjne, antenowe,
 • instalacje sieci kablowych, odgromowe, gniazdowe,
 • montaż rozdzielni,
 • inteligentne instalacje elektryczne,
 • wszelkiego rodzaju pomiary elektryczne,
 • projektowanie instalacji elektrycznych,
 • poprowadzenie okablowania domowej instalacji,
 • kładzenie przewodów elektrycznych.

Zakres naszych usług jest niezwykle rozległy, ponieważ zależy nam na tym, by zawsze wykonywać swoją pracę w sposób dokładny i kompleksowy. Nasi pracownicy posiadają wszystkie odpowiednie certyfikaty oraz uprawnienia do pracy, dlatego mogą Państwo nam zaufać. Powierzając te usługi naszej firmie, każdy może mieć stuprocentową pewność, iż zadanie zostanie wykonane z należytą starannością. Kluczowym aspektem jest dla nas zadowolenie oraz bezpieczeństwo Klientów, dlatego nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje. Posiadamy sprawny, nowoczesny sprzęt i narzędzia, które znacząco ułatwiają nam pracę.

Cennik usług

Nie da się ukryć, że montaż instalacji elektrycznych to praca niezwykle odpowiedzialna, dlatego też na ogół ceny za tego typu usługi są niemałe. Co obejmuje kwota pobierana za powierzone zadanie? Jest ona zależna przede wszystkim od rodzaju wykonywanej pracy – na przykład za zainstalowanie gniazda zapłacą Państwo znacznie mniej niż za montaż halogenów czy skrzynki rozdzielczej. Znaczenie ma również sposób zakładania instalacji elektrycznych – można je bowiem zamontować na kilka różnych sposobów. Wyróżniamy instalacje:

 • podtynkowe,
 • natynkowe,
 • wtynkowe.

Podtynkowe realizacje pozwalają na estetyczne ukrycie przewodów, jednak ich minusem jest konieczność kucia w ścianach. Z kolei instalacje elektryczne natynkowe najczęściej stosuje się w piwnicach, schowkach czy garażach, ze względu na widoczność instalacji, co wpływa na gorszy efekt wizualny. Natomiast elektryczne montaże wtynkowe polegają na układaniu przewodów na ścianach bądź sufitach, które następnie pokrywane są tynkiem. Jako doświadczeni profesjonaliści chętnie doradzimy Państwu najlepszą metodę wdrożenia instalacji elektrycznej i przedstawimy zarówno zalety, jak i wady różnego rodzaju rozwiązań. Zawsze chętnie służymy radą i profesjonalnymi wskazówkami, dobry kontakt z Klientem ma dla nas ogromne znaczenie.

Zależy nam, by każdy z naszych Klientów mógł bez problemu skorzystać z możliwości nawiązania z nami współpracy. Dlatego oferujemy konkurencyjne ceny, z możliwością negocjacji – w zależności od rodzaju zlecenia. Zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą – z chęcią przybliżymy Państwu całą naszą ofertę wraz z aktualnym cennikiem.