Budowa domów prefabrykowanych pod klucz: Śląsk, Opolskie, Świętokrzyskie, Łódzkie, Małopolskie

Firma Euro House Technology świadczy profesjonalne usługi budowlane i instalatorskie, od wielu lat specjalizujemy się w budowie domów pod klucz. Na swoim koncie posiadamy wiele udanych realizacji, dlatego, jeżeli szukają Państwo renomowanej, rzetelnej firmy z wieloletnim doświadczeniem, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy wysoką jakość, dokładność podczas budowy oraz bezpieczeństwo. Nasi pracownicy, dzięki zaangażowaniu oraz wysokim kwalifikacjom, są w stanie sprostać oczekiwaniom każdego Klienta. Współpracując z naszą firmą, mogą Państwo liczyć na terminowe wykonanie zlecenia – zawsze dokładamy wszelkich starań, by rozpoczęte inwestycje ukończyć na czas. Dzięki temu zaskarbiliśmy sobie uznanie naszych Klientów. Cieszymy się doskonałymi rekomendacjami – zachęcamy do zapoznania się z referencjami tych osób dostępnymi na naszej stronie internetowej w zakładce „Referencje”.

Posiadamy bardzo obszerną i atrakcyjną ofertę, budujemy zarówno domy szkieletowe, domy kanadyjskie, jak też pasywne i energooszczędne. Możemy pochwalić się atrakcyjnym, konkurencyjnym cennikiem, ustalanym indywidualnie, w zależności od zlecenia – rodzaju prac, wielkości, typu obiektów itp. Nasi pracownicy z chęcią wykonają dla Państwa niezobowiązującą wycenę. Działamy na bardzo szeroką skalę, oznacza to, iż nasze prace obejmują całe województwo śląskie, dlatego chętnie podejmiemy się budowy domów pod klucz w takich miastach, jak Katowice czy Dąbrowa Górnicza.

Budowa domu pod klucz Śląskie – co obejmuje oferta?

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z usługi, jaką jest budowa domu pod klucz. Pojęcie to odnosi się do stworzenia nie tylko konstrukcji i instalacji budynku, ale również wszystkich wykończeń i białego montażu. Jest to dom, do którego Klient od razu może się wprowadzić. Zakres prac oferowanych przez naszą firmę jest niezwykle obszerny i obejmuje:

 • budowę fundamentów,
 • postawienie ścian zewnętrznych i wewnętrznych, ścian nośnych i działowych,
 • konstrukcję dachu,
 • przepusty instalacji,
 • drzwi wewnętrzne, zewnętrzne i bramę garażową,
 • okna i parapety (wewnętrzne oraz zewnętrzne),
 • stropy nad kondygnacjami,
 • profesjonalne wykończenie ścian (szpachlowanie, malowanie itp.),
 • ocieplenie elewacji wraz z otynkowaniem,
 • fachowy montaż wszystkich instalacji w domu (instalacje wod kan, grzewcze, instalacje elektryczne itp.),
 • biały montaż (wanny, umywalki itd.),
 • wykonanie okładzin podłogowych (panele, parkiet, płytki itd.).

Dzięki nowoczesnej technologii oraz sprawdzonym sprzętom i narzędziom możemy zagwarantować, że każda z wyżej wymienionych usług zostanie wykonana dokładnie i z ogromną dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Cechuje nas rzetelność oraz uczciwość, zawsze staramy się wykończyć wnętrze z jak największą starannością, dzięki czemu nasi Klienci od razu mogą wprowadzić się do pięknego, wymarzonego domu. Ogromną wagę przykładamy również do bezpieczeństwa na każdym etapie realizacji.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług budowy domów?

Niezależnie od tego, jakiej inwestycji się podejmujemy, zawsze dajemy z siebie 100 procent, dlatego, jeżeli szukają Państwo doświadczonej, uczciwej oraz rzetelnej firmy – zapraszamy do nas. Budowa domów pod klucz to praca wymagająca ogromnego zaangażowania, wiedzy oraz wysokich kwalifikacji, a także nieustannego kształcenia. Nad powierzonymi nam zleceniami pracuje mnóstwo wysoko wykwalifikowanych ludzi – pracownicy fizyczni, architekci, budowlańcy, inżynierowie, kierownik budowy, kosztorysanci, specjaliści od instalacji elektrycznych, gazowych itp. Tak dobrany zespół to gwarancja usług budowlanych najwyższej jakości. Współpraca z nami to także doskonały kontakt na każdym etapie realizacji oraz fachowe doradztwo. Zapewniamy:

 • zaplanowanie harmonogramu prac,
 • terminową realizację,
 • sprawdzone i solidne materiały budowlane,
 • najlepsze, optymalne rozwiązania na każdym etapie budowy,
 • stały nadzór kierownika budowy,
 • gwarancja jakości na realizowane usługi budowlane,
 • atrakcyjną cenę z możliwością negocjacji,
 • profesjonalną, kompleksową realizację,
 • pomoc w załatwieniu wszystkich formalności budowlanych.

Województwo śląskie to obszar, w którym wykonaliśmy wiele udanych inwestycji. Budowa domu pod klucz to nasza specjalność – w tej dziedzinie działamy już wiele lat. Postawiliśmy już niejeden budynek, dlatego chętnie wykonamy dla Państwa domy jednorodzinne, wielorodzinne, szeregowe, w zabudowie bliźniaczej, wolnostojące i wiele innych. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii oraz sprawdzonych materiałów budowlanych jesteśmy w stanie postawić energooszczędne konstrukcje, co znacznie przyczyni się do obniżenia kosztów eksploatacji. Zawsze dajemy Państwu gwarancję na wykonane usługi.

Domy prefabrykowane w południowej Polsce

Jesteśmy w stanie wybudować każdy obiekt – od fundamentów aż po sam dach. Chętnie podejmiemy się również nietypowych zleceń – zawsze ochoczo podchodzimy do każdego wyzwania, starając się sprostać nawet największym wymaganiom oraz oczekiwaniom Klienta. Jeżeli więc marzy się Państwu idealny, piękny i bezpieczny dom, chcieliby Państwo jak najszybciej rozpocząć oraz terminowo ukończyć budowę, zapraszamy do zapoznania się właśnie z naszą ofertą.