Domy Kanadyjskie

Branża budowlana rozwija się dziś bardzo intensywnie – nic więc dziwnego, że coraz częściej mamy do czynienia z nowymi technologiami. Naszą specjalnością jest budowa domów kanadyjskich, czyli takich, których podstawową konstrukcji jest drewniany szkielet, składający się z pionowych, drewnianych słupków. Szkielet tworzony jest w technologii „suchej”, to znaczy, że do jego produkcji nie używa się betonu czy zaprawy – do montażu poszczególnych elementów drewnianych wykorzystuje się gwoździe oraz metalowe łączniki.

domy szkieletowe Śląsk

Mimo tego, że domy szkieletowe największą popularnością cieszą się w Kanadzie i USA, nie da się ukryć, że również w Polsce decyduje się na nie coraz więcej osób. Jako prężnie rozwijająca się firma, która nie stroni od najnowszych technologii, chętnie wykonamy dla Państwa wysokiej jakości domy szkieletowe na terenie całego Śląska, w takich miastach jak, chociażby Katowice. Jesteśmy przekonani, że współpraca z naszą firmą okaże się bardzo owocna. Nie brak nam doświadczenia oraz wysokich kwalifikacji, posiadamy również bogate zaplecze techniczne i odpowiednie narzędzia budowlane. Chętnie przedstawimy Państwu szczegóły naszej oferty wraz z cennikiem, dlatego zapraszamy do kontaktu.

Domy szkieletowe – Śląskie – i ich zalety

Nie da się zaprzeczyć, że nowoczesne, drewniane domy kanadyjskie cechują się wieloma zaletami. Do najważniejszych należą:

  • krótki czas realizacji – nawet do 3 miesięcy,
  • lekkość konstrukcji i niewielki ciężar domu,
  • wykonanie budynku z naturalnego surowca – drewna,
  • atrakcyjna cena – domy kanadyjskie są nawet o 20-30% tańsze od budynków tradycyjnych,
  • możliwość budowy domów nawet zimą,
  • łatwość przebudowania czy zmodernizowana postawionego już domu,
  • doskonała ochrona cieplna i świetna izolacja,
  • niskie koszty eksploatacji.

Jeżeli zależy Państwu na szybkiej realizacji, domy szkieletowe okażą się doskonałym wyborem. Drewnianą konstrukcję na placu budowy można stworzyć nawet w ciągu 3 miesięcy. Budowa obiektu drewnianego jest możliwa o każdej porze roku, ponieważ nie wymaga wykonywania żadnych prac mokrych, takich jak murowanie czy betonowanie, co również przyczynia się do skrócenia czasu budowy. Drewno wykorzystywane do budowy domów kanadyjskich jest surowcem łatwo dostępnym, jest ono również znacznie tańsze, niż materiały wykorzystywane przy budowie budynków murowanych.

Oczywiście to zaledwie kilka podstawowych zalet wyróżniających  tanie konstrukcje kanadyjskie. Jeżeli chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej na ten temat oraz poznać inne wartości domów szkieletowych, zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Tanie domy kanadyjskie Śląsk Katowice

Tanie domy szkieletowe – Śląsk

Jak już wcześniej nadmieniliśmy, budowa drewnianego obiektu jest znacznie tańsza niż domu murowanego. Konstrukcje kanadyjskie są więc świetną ofertą dla osób z ograniczonym budżetem. Jeśli interesuje Państwa cena pod klucz, chętnie wykonamy wstępną wycenę. Ostateczny cennik za domy szkieletowe jest zależny od wielu czynników, takich jak wielkość budynku, termin realizacji, miejsce prowadzenia prac (na przykład Śląsk) czy rodzaj projektu. Niemniej jednak jesteśmy w stanie zaoferować swoim Klientom wymarzony dom na każdą kieszeń.

Niska cena, szybki czas realizacji, możliwość budowy domu nawet przy deszczu czy śniegu – to i wiele innych czynników sprawia, że Klienci coraz częściej pytają o projekty kanadyjskie. Jesteśmy przekonani, że warto poświęcić temu zagadnieniu, choć parę minut. Jako doświadczona i profesjonalna firma chętnie udzielimy Państwu wszystkich szczegółowych informacji oraz podejmiemy się realizacji każdego zlecenia budowlanego.